Oyun

Fortnite’ın ‘Storm King’i Sezon 7’de Özel Sürprizlerle Oyuncuları Ödüllendiriyor

Fortnite, bina mekaniğine sahip, ücretsiz bir üçüncü şahıs shooter oyunudur. Oyun, etkileyici oyun oynamanın eşsiz karışımı nedeniyle kültürel bir duyum haline geldi.

Şubat 2018’de Epic Games, oyunun aynı anda yaklaşık 3.4 milyon oyuncu tarafından oynandığını belirtti. O zamandan beri, bu rakam 8.3 milyona ulaştı. Çok fazla oyuncu olduğu göz önüne alındığında, kampanyayı satın alan kişilerden ve mikro transferlerden elde edilen gelirin en azını söylemek önemlidir. Oyuncuların daha fazla geri gelmesini sağlamak için geliştiricinin yeni özellikler eklemesi gerekiyor.

Bugün Epic Games, “Storm King” i tanıttı. Şirket, “Şu anda uzun süredir işlerde olan bir şey hakkında sizinle konuşmaktan heyecan duyuyoruz. Şimdi Fırtına Kralı var. Sezon 7’ye geldi. Kral özel bir sürprizle onu yenen her oyuncuyu ödüllendirecek. ”

Son zamanlarda Epic Games, “Fortnite Creative” adlı oyunu deneyimlemenin yepyeni bir yolunu duyurdu. Güncelleme, 6 Aralık 2018’de Sezon 7 ile başlatıldı. Ekibe göre, Fortnite Creative oyunculara oyun tasarlama, arkadaşlarla savaşma ve hayallerinin oyununu kurma olanağı sunuyor. Bu Minecraft’a çok benziyor.

Ancak herkes özel bir adaya erişemez. Sadece Sezon 7 Savaş Bileti sahipleri yeni sezonun ilk haftası için kendi adalarına erişebilecekler. Bu “erken erişim” haftası sırasında, Battle Pass sahipleri arkadaşlarını kendi adalarında oynamaya davet edebilir. Savaş Biletine sahip değilseniz, 13 Aralık’ta adayı ücretsiz alabileceksiniz.

İlgili  Fortnite Sezon 6 Yayınlandı! İşte Güncelleme Notları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir