Oyun

Cyberpunk 2077 Kasım ayına ertelendi

CD Projekt RED’in yakında çıkacak olan yeni RPG oyunu Cyberpunk 2077 tekrar ertelendi. Oyun şu an için Kasım ayında çıkış yapacak.

İlk çıkış tarihi duyurusunda Nisan ayı olarak söylenen, ancak sonra Eylül ayına kadar ertelenen oyun için bir erteleme kararı daha geldi. Duyuruya göre Cyberpunk 2077 19 Kasım’da çıkış yapacak.

CD Projekt RED’in söylediğine göre; “Cyberpunk 2077’nin lansmanını 17 Eylül’den 19 Kasım’a taşımaya karar verdik, oyun yapma şeklimizi bilenleriniz, hazır olmayan bir şey göndermeyeceğimizi bilmeli.”

Cyberpunk 2077 hem içerik açısından hem de oyun açısından tamamlandı. Görevler, ara sahneler, yetenek ağacı ve eşyalar; Night City‘nin sunduğu tüm maceralar – hepsi burada. Ancak, birbiriyle iç içe geçen bu kadar çok içerik ve karmaşık sistemle, her şeyi doğru bir şekilde ilerletmemiz, oyun mekaniğini dengelememiz ve çok fazla hatayı düzeltmemiz gerekiyor.”

Cyberpunk’in gecikmesinin, oyunun Xbox One’daki çok kötü olan performansına bağlı olduğu tahmin ediliyor. Bununla birlikte, şirketin güçlü performans seviyesine sahip muhteşem oyunlar sunma geçmişiyle, oyunun bu Kasım ayında piyasaya sürülmesini umuyoruz.

İlgili  Cyberpunk 2077 Ön Siparişe Açıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir