Connect with us

Arama yapın

Oyun

Sea of Thieves için yeni güncelleme geldi

Sea of Thieves için yeni güncelleme geldi
Sea of Thieves için yeni güncelleme

The Haunted Shores güncellemesi Xbox One, Windows 10 ve Steam‘deki Sea of Thieves oyuncuları için yayınlandı.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu yeni güncelleme, açık dünya korsan oyununa saldırabilen, hasar alabilen ve yenildiğinde nadir eşyalar veren hayalet gemiler getiriyor. Hayalet etkileri gerçekten etkileyici görünüyor. Aşağıdaki videodan yeni gelen hayalat gemilerini görebilirsiniz.

Hayalet gemilere ek olarak, bu güncelleme aynı zamanda emote / ifade kısmını biraz daha da geliştiriyor ve oyuna bazı yeni evcil hayvanlar da ekliyor.

Sea of Thieves, Microsoft’un birinci görüşe sahip bir video oyunu ve Xbox One’a özel olarak çıkarıldı. Oyun yakın zamanda Steam’de kullanıma sunuldu ve Mixer’da en çok yayınlanan oyunlardan biri durumunda

İlgili  Battle Royale Oyunu Rapture Rejects Steam'de Erken Erişime Açıldı

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir.

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz.

Yazılım

Popüler internet tarayıcılarından biri olan Mozilla Firefox artık Windows 10 bilgisayarınızda PDF görüntülemek için yerleşik bir okuyucuya sahip.

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır.