Connect with us

Arama yapın

Oyun

Death Stranding, Gears 5 ve Destiny 2: Gamescom 2019’un en iyi fragmanları

Destiny 2: Shadowkeep

Büyük oyun fuarlarında en iyi olan şeylerden biri fragmanlardır. Ve şimdiye kadar, Gamescom hayal kırıklığına uğratmadı.

Destiny 2’ye baktık: Shadowkeep, Cyberpunk 2077, Gears 5 ve elbette, Hideo Kojima’nın bir şekilde düşündüğünüzden bile daha tuhaf olan Death Stranding.

DEATH STRANDING

Özellikle de en son ortaya çıktıktan sonra, Death Stranding’in ne olduğunu anlamış gibi davranmayacağız. Fakat burada onaylayabileceğiz yeni detaylar var: BB diye hitap edilen, hayalet bebekleri havadan uzak tutan Mama adında bir karakter var ve Norman Reedus’un karakterinin tuvaletini yapmasını sağlayabilirsiniz.

DESTINY 2: SHADOWKEEP

Destiny 2’nin bir sonraki büyük genişlemesi 1 Ekim’de başlıyor ve Gamescom fragmanı oyuncuların neler bekleyebileceğini daha yakından inceliyor.

GEARS 5

Gears 5, çok yakında başlıyor. Ve oyunun tek oyunculu senaryosu hakkında çok şey görmemize rağmen Microsoft, dört oyuncunun giderek daha zorlu düşman dalgalarından kurtulabilmeleri için ekip kurmalarına izin verilmesini beklediğimiz “horde” moduyla ilgili ayrıntıları ortaya çıkarmak için Gamescom’u kullandı.

CYBERPUNK 2077

Evet, Cyberpunk 2077‘de Google Stadia için geliyor.

NEED FOR SPEED HEAT

Serinin son oyunu Need for Speed Heat aslında bu ayın başlarında açıklandı, ancak bugün ilk oynanışımızı gördük.

İlgili  Samsung Galaxy Fold 2 batarya kapasitesi ortaya çıktı
Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir. İlgili  Serinin Yeni Oyunu Far Cry: New Dawn Duyuruldu!

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz. İlgili  Serinin Yeni Oyunu Far Cry: New Dawn Duyuruldu!

Yazılım

Popüler internet tarayıcılarından biri olan Mozilla Firefox artık Windows 10 bilgisayarınızda PDF görüntülemek için yerleşik bir okuyucuya sahip. İlgili  Samsung Galaxy Fold 2 batarya...

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır. İlgili  Cyberpunk 2077...