Oyun

Önümüzdeki Hafta Piyasaya Çıkacak En Çok Beklenen Xbox One Oyunları: Just Cause 4, Thronebreaker, Gods ve Daha Fazlası

Her hafta Xbox One’da çok sayıda oyun oynanıyor, ama hangileri gerçekten öne çıkıyor? Gelecek hafta Microsoft’un platformlarında çıkışını gerçekleştirecek en büyük ve en çok beklenen oyunlardan bazıları.

Gelecek hafta Xbox One’da birkaç “AAA” sürümümüz var, ancak burada hala birkaç sürpriz var. Özellikle, Just Cause 4 ve Thronebreaker: The Witcher Tales oyunlarının nihayet konsola gelmesi. Bunu akılda tutarak, işte önümüzdeki hafta 3 Aralık ile 7 Aralık 2018 arasında çıkacak en iyi oyunlar.

Just Cause 4

Just Cause serisi, yolunuzdaki her şeyi yok etmenin etrafında dönen üst düzey üçüncü şahıs aksiyon oyunlarından oluşmaktadır. Oyun en iyi hikayelere sahip olmasa da, oynamak çok eğlenceli çünkü amaç sürekli olarak binaları ve araçları havaya uçurmak. 

Just Cause 4, 5 Aralık’ta çıkışını gerçekleştirecektir. Dijital Deluxe Edition veya Gold Edition’ı alanlar oyunu bir gün erken oynayabilirler. Günümüzde birçok “AAA” oyununda olduğu gibi, Just Cause 4 Xbox One X için geliştirilecek, ancak sistem üzerinde 4K çözünürlükte çalışıp çalışmadığı belirsiz.

Assassin’s Creed Odyssey: Legacy of the First Blade

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey’in Legacy of the First Blade adlı ilk çıkış sonrası DLC’nin yeni bölümlerinin yayınlanma tarihlerini açıkladı. “Hunted” başlıklı ilk bölüm, tüm mevcut platformlarda 4 Aralık 2018’de piyasaya sürülecek.

Hikaye ilerledikçe, oyuncular yeni karakterlerle ve yeni savaşçılarla tanışırken, yeni düşmanlarla savaşıp, Assassin’s Creed evreniyle ilgili görülmemiş keşifleri ortaya çıkararak Darius’un arkadaş mı yoksa düşman mı olduğunu keşfedecekler.

Hunted, 4 Aralık’ta yayınladıktan sonra, ikinci bölüm, Shadow Heritage ve üçüncü bölüm olan Bloodline, ilk hikayesini 2019’un başlarında tamamlayacak. Ubisoft, First Blade Legacy’nin daha da ilerlemek isteyen oyuncular için sadece bir başlangıç olduğunu ekledi.

İlgili  Xbox One Güncellemesi Mouse ve Klavye Desteği Ekliyor!

Gods Remastered

Gods Remastered aslen 1991 yılında başlatılan bir kült klasik oyun. Amiga ve Atari bilgisayarlar için Bitmap Brothers tarafından yapıldı. Oyuncular, tanrıların evlerini çalmış olan “Büyük Muhafızları” yenmek için tehlikeli bir yolculukta isimsiz bir savaşçıya katılırlar. Bu görev için bir ödül olarak, ölümsüzlük ve sonsuz şöhret salonunda bir yer alacaksınız. Bu yeni sürüm, yeni görseller ve daha birçok iyileştirme sunuyor.

Gods Remastered, 4 Aralık’ta çıkıyor.

Thronebreaker: The Witcher Tales

https://www.youtube.com/watch?v=xeUQlu7PTCI

Thronebreaker: Witcher Tales, kart savaşları ile izometrik bir rol yapma oyunu. Geliştiriciye göre, “oyun iki Kuzey Diyarının savaştan usta bir kraliçesi olan Meve’in gerçek bir masalı”nı anlatıyor. Yakında bir Nilfgaard işgaline karşı Meve, bir kez daha warpath’a girmeye ve karanlık bir yolculuğa çıkmaya zorlanıyor. Oyun birkaç hafta önce PC’de başlatıldığından beri olağanüstü incelemeler aldı. Neyse ki, yakında Xbox One’a geliyor.

Thronebreaker: Witcher Tales, 4 Aralık’ta geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir