Oyun

Red Dead Online: Red Dead Redemption 2 Multiplayer Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey

Red Dead Redemption 2, Xbox One ve PlayStation 4 için ve 2018’in en iyilerinden biri olacak şekilde geliyor.

Vahşi Batı dünyası saatlerce süren tek oyunculu maceraları devam ederken, Red Dead Online dünya genelinde kovboyları bir araya getiriyor. Çok oyunculu detaylar sınırlıdır ancak şu ana kadar bildiğimiz her şeyi yazıyoruz.

Red Dead Online Çıkış Tarihi

Red Dead Online Beta Nasıl Oynanır?

Red Dead Online, Red Dead Redemption 2’nin ücretsiz bir uzantısıdır, bu yüzden oynamak için oyunun Xbox One veya PlayStation 4 kopyasına sahip olmanız gerekir. Çok oyunculu mod için gerekli indirmeler için konsolunuza aktarılacak otomatik güncellemeyi bekleyin. Mevcut olduktan sonra, ekranının sağ üst köşesinde çevrimiçi oynama seçeneği görüntülenecektir.

Ancak, tüm Red Dead Redemption 2 oyuncuları aynı anda oynayamaz. Satın aldığınız oyunun hangi sürümüne ve ne zaman oynadığına bağlı olarak, lansman tarihleri önümüzdeki günlerde değişecektir.

 • 27 Kasım: Red Dead Online, Ultimate Edition sahiplerine açık.
 • 28 Kasım: Red Dead Online, 26 Ekim’de oynayanlara açılıyor.
 • 29 Kasım: Red Dead Online, 29 Ekim’den önce oynayanlara açılıyor.
 • 30 Kasım: Red Dead Online herkese açık.

Red Dead Online Haberleri

Birçok Red Dead Redemption 2 özelliği olduğu gibi, resmi Red Dead Online bilgisi çok az. Stüdyo henüz online deneyimi tam olarak açıklamıyor; bunun yerine, potansiyel içeriklerin küçük tanıtımlarını yapıyor.

Rockstar, dünyasını serbestçe dolaşabilme seçeneğinin yanı sıra, co-op ve rekabetçi faaliyetlerin bir karışımını vaat ediyor. Red Dead Online, oyunun PlayStation 4 paketi tarafından onaylandığı gibi, sunucu başına 32 oyuncuyu destekleyecek.

Red Dead Redemption 2’nin Ultimate Edition’ı, daha fazla çevrimiçi ayrıntı ile meraklılarına özel bonuslar sunacak. Çevrimiçi kıyafetler, silahlar ve atlar, kişiselleştirmenin bir anahtar rol oynayacağını gösteren faydalar arasında yer alıyor.

İlgili  Red Dead Redemption 2 PS4 Pro'da 4K Olacak!

GTA Online’ın satın alınabilir Shark Kartları gibi, Read Dead Online’ın mikro transferleri olması bekleniyor. Hizmet olarak adlandırılan oyunlar arasında yaygın olan bu özellik, geliştiricilerin oyunlardan para kazanmalarına ve ücretsiz lansman sonrası içerik sunmalarına olanak tanıyor.

2017’nin sonlarında, Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick, yatırımcıları gelecek oyunlarda “tekrarlanan tüketici harcamalarını” zorlayacağını belirtti. Zelnick o zamandan beri bir “birincil endişe” olmadığını iddia etse de, Red Dead Online’da hala net bir varlığını bekliyoruz.

Red Dead Online Sızıntı ve Söylentiler

Red Dead Online Beta Nasıl Oynanır?

Red Dead Redemption 2’nin en büyük sızıntılarından biri, Şubat 2018’de Trusted Reviews aracılığıyla ortaya çıktı.

Belgeye göre, Red Dead Online “Revive and Survive”, yüksek bahisler, respawns savaşı ve “Money Grab” nesnel modunu içerecek. Red Dead Online’ın ayrıca, battle royale trendini Fortnite veya PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) ile karşılaştırılabilir bir modla takip etmesi bekleniyor. Sızıntı ayrıca, aşağıda listelendiği gibi çok sayıda yan aktiviteyi de detaylandırmıştır:

 • Küçük ödüller ile zorluklar
 • Silah zorlukları
 • Deathmatches
 • Hazine avı
 • Altın madeni
 • Balık tutma
 • Oyuncuya ait çadırlar

Bu sızıntıyı tamamlarken, Grand Theft Auto V’nin “iFruit” e benzer şekilde iOS ve Android için bir tamamlayıcı uygulama söylentileri de var.

Ayrıca Red Dead Redemption 2’nin, oyunun resmi font paketinde bulunan referanslarla İçerik Oluşturucu modunu canlandırmasını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir