Oyun

Ubisoft, COVID-19 salgını nedeniyle bant genişliğini düşürüyor

Yeni alınan önlemler ile çevrimiçi Ubisoft içeriğini indirirken düşük indirme hızlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Giderek daha fazla insan evde kaldıkça, dijital hizmetlerin kullanımı sürekli artmaya devam ediyor. Ubisoft, bugün tüm dijital hizmetlerin çalışır durumda kalmasını sağlamak için bant genişliği kullanımını dengelemek konusunda önlemler aldığını duyurdu. Bu mücadelenin bir parçası olarak, içerik için geçmişte kullandığınızdan daha düşük indirme hızları yaşayabilirsiniz.

Ubisoft ayrıca yeni içeriklerin veya güncellemelerin yayınlanmasını yoğun kullanım saatlerinin dışına taşıyor. Ubisoft ayrıca PC oyuncularının, indirmelerin küresel trafik üzerindeki etkisini daha da en aza indirgemek için Uplay başlatıcısı içindeki indirme ayarlarını değiştirmesini istemektedir. Bu değişikliklerin For Honor veya Rainbow Six Siege gibi herhangi bir çevrimiçi oyun oynama üzerinde bir etkisi olmayacaktır.

PlayStation gibi diğer yayıncılar, internet trafiğinin herkes için dengeli ve erişilebilir olduğundan emin olmak için Avrupa ve ABD’deki PSN’deki indirme hızlarını azaltmak için adımlar attılar. Yapılan diğer değişiklikler hakkında güncellemeler sağlamaya devam edeceğiz.

İlgili  Tom Clancy's The Division 2 Ekran Görüntüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir