Windows

Microsoft Sticky Notes Koyu Mod Artık Kullanılabilir

Sticky Notes 3.1 versiyonu, Windows 10 Nisan 2018 Güncelleştirmesi veya daha yüksek sürümünde olan tüm işletim sistemleri için artık kullanılabilir.

Insider’da bir aydan biraz uzun bir süredir kullanılsa da, Windows 10’daki Microsoft Sticky Notes için en son güncelleme artık herkes için hazır. 3.1 sürümünden itibaren, güncelleme iki ana özellik getiriyor: Koyu mod ve daha hızlı senkronizasyon.

Koyu mod, Microsoft’un 3.0 sürümünde ilk olarak gönderdiği “Kömür” not renginin genişlemesidir. Koyu mod, Windows ayarlarınıza göre ayarlanacaktır veya uygulama içinde bağımsız olarak açıp kapatabilirsiniz.

İlgili  Sticky Notes Artık Senkronize Edilebilir!

İşte yeni resmi yazı:

Kömür rengi ile test ettik ve hepiniz daha da karanlıklaşmaya hevesliydiniz! İşte Sticky Notes tam koyu mod desteğinin tanıtılması. Windows Koyu Mod’u ve sistem ayarlarınızdan bağımsız olarak renk modunuzu Sticky Notes’taki ruh halinize göre ayarlayabilmenizi destekliyoruz.

Herkes Sticky Notes senkronizasyonu konusunda heyecanlı görünüyordu, bu yüzden biraz daha zaman harcayarak daha da hızlı ve güvenilir hale getirdik! Bir göz atın ve nasıl hissettiğinizi bize bildirin.

Bu, Sticky Notes’un, cihazlarda senkronizasyonu başlatan sürüm 3.0’la yaptığı büyük revizyonun ardından geldi. Sticky Notes, artık OneNote’un çevrimiçi sürümü üzerinden web’de de erişilebilir durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir