Windows

Windows 10 2004 Güncellemesi için 18985 Yayınlandı

Microsoft, Windows 10 2003 güncellemesi için 18985 numaralı yeni güncelleştirmesini yayınlandı. Bu yeni güncellemeyle ilgili notları bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

Windows 10 2003 güncellemesinin önizleme sürümü olan Windows 10 2003 18985, Windows Insider Programının Fast kanalında kayıtlı bilgisayarlar için indirilmeye açıldı.

Windows 10 2003 Sürümü 18985

Nisan 2020’de Windows 10 2003 güncellemesi indirilmeye sunulacak ve gelmesi beklenen tüm değişiklikler ve geliştirmeler şunlardır:

Bluetooth

Bu sürümden itibaren, bir Bluetooth cihazı algılandığında doğrudan bildirim ile eşleştirebilirsiniz.

Windows Update

Windows 10, sürücüler, özellik güncellemeleri ve aylık güvenlik dışı kalite güncellemeleri gibi tüm isteğe bağlı güncellemeleri tek bir yerde görmeyi kolaylaştıran bazı değişiklikler getiriyor.

İsteğe bağlı güncellemeler algılandıktan sonra, Ayarlar> Güncelleştirme ve Güvenlik> Windows Update> İsteğe bağlı güncellemeleri görüntüle altında yeni bir sayfada listelenir. Sürücüler için, belirli bir cihazın güncellenmesi için Aygıt Yöneticisi’ne göz atmanız gerekmez. Windows Update, sürücülerinizi daha önce olduğu gibi otomatik olarak güncel tutacaktır, ancak bir sorunla karşılaşırsanız, isteğe bağlı sürücülerden birinin yardımı olabilir.

Alıntı ve Taslak

Ek olarak, 18985 sürümüyle beraber Alıntı ve Taslak uygulamasının güncellenmiş bir sürümü geliyor. Alıntı ve Taslak’ın Yeni seçeneğini varsayılan olarak tıklattığınızda kapanmasını sağlayan önceki alıntıyı kapatır, böylece bir grup pencereyle karşılaşmazsınız.

Son olarak, açıklama eklemek için çok küçüklerse ekran görüntülerini yakınlaştırabilirsiniz.

Microsoft, 18985’teki tüm geliştirme, düzeltmeler ve bilinen sorunları buradaki sayfasında listelemektedir.

Windows 10 2003 Sürümü İndir – Yapı 18985

Güncelleme hemen Windows Insider Slow Ring ile kullanılabilir. Önizleme yapısı cihazınıza otomatik olarak indirilir ve yüklenir, ancak güncellemeyi her zaman AyarlarGüncelleştirme ve Güvenlik> Windows Update ve Güncellemeleri denetle düğmesini tıklayarak alabilirsiniz.

İlgili  Windows 10 DNS ayarı değiştirme adımları

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir