Connect with us

Arama yapın

Windows

Windows 10 20152 derlemesi Geliştirici Kanalı için yayınlandı

Windows 10 20152 derlemesi
Windows 10 20152 derlemesi

Windows 10 20152 derlemesi, ufak geliştirmeler ve küçük sistem ayarlarıyla birlikte Geliştirici Kanalı için indirilebilir durumda.

Microsoft, Windows Insider programının Geliştirici Kanalı’na (Fast Ring) kayıtlı bilgisayarlar için Windows 10 derlemesi 20152 kullanıma sundu. Bu, 2021’de gelecek 21H1 güncellemesi için 26 numaralı önizleme sürümüdür ve birkaç düzeltme getiren küçük bir güncellemedir.

Bu yeni Windows 10 derlemesi, cihazı sıfırladıktan sonra Not Defteri’nin kaybolmasına neden olabilecek sorunları düzeltiyor ve “Windows devam etmek için depolama alanına ihtiyaç duyuyor” iletişim kutusu artık Devam düğmesini gösteriyor.

Windows 10 20152 derlemesi yayınlandı

Bu sürüm ayrıca, bir güncellemenin ne zaman ve yeniden başlatılması gerektiğini göstermeyen Windows Update simgesini ve IME ile ilgili sorunları da düzeltiyor.

Microsoft, Windows Blog‘da Windows 10 Insider 20152 derlemesi ile ilgili tüm iyileştirmeleri, düzeltmeleri ve bilinen sorunlar listesini yayınlanmış bulunmaktadır.

İlgili  Windows 10 21H1 Güncellemesi: Yenilikler ve Değişiklikler

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir.

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz.

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır.

Cloud

Zoom ekran paylaşımı ile görüşme sırasında masaüstünüzü tüm katılımcılarla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.