Yazılım

En İyi Ücretsiz Email Servisleri – 2020

İyi bir e-posta hizmeti almak için para ödemek zorundaymışız gibi bir durum yok. İsterseniz ücretsiz ve güvenli olarak bir e-posta hesabı sahibi olabilirsiniz.

İşte sizin için seçtiğimiz 2018’in şimdiye kadar en iyi ücretsiz e-posta servisleri.

Yandex.Mail

Yandex.mail

Yandex.Mail, güçlü web erişimi, mobil uygulamalar, POP, IMAP erişimi ve sınırsız depolama alanıyla eksiksiz, zengin ve kullanılabilir bir e-posta deneyimi sunuyor. iOS ve Android için mobil uygulamaları, Yandex.Mail’i hızlı kullanmanıza olanak tanır.

Verimli e-posta kullanımı, mesaj şablonları ve e-postaları zamanlamak için seçenekler ve zamanında yanıt almazsanız hatırlatılması gibi görevler için son derece yararlıdır. Metin parçacıkları ve muhtemelen bir makine öğrenmesi, hem şablonları hem de normal e-posta yazmayı daha da kolaylaştırabilir ve e-postayı sıralamak için filtreleri kullanabilirsiniz.

Kullanışlı e-kartlar eğlenceli ve renkli dokunuşlar eklerken, kullanışlı bir klavye kısayolları seti Yandex.Mail’in web üzerinde etkili olmasını sağlar. Ne yazık ki henüz IMAP ile desteklenmiyor, ancak POP ile kullanabilirsiniz.

Yandex.Mail incelemesinin tamamını okuyun.

Web’de Outlook Mail

Outlook Web Mail

Outlook Mail, web’de zengin bir e-posta deneyimi sunar, IMAP ve POP ile Exchange ActiveSync (takvimler, yapılacaklar öğeleri ve kişileri içerir) aracılığıyla erişilebilir.

Web arayüzü, birçok seçenek sunan net bir arayüz ile parlıyor. Outlook Mail, önemli e-postaları sıralayabilir ve hatta bültenleri, faturaları, fotoğrafları ve daha fazlasını otomatik olarak kategorilere ayırabilirken, aynı zamanda klasörleri ayarlamanıza veya size uygun şekilde özel etiketler uygulamanıza da olanak tanır.

Özel filtreler yalnızca ihtiyacınız olan e-postayı gösterir ve gelen kutunuzun gruplanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, Web üzerindeki Outlook Postası daha da akıllı olabilir: örneğin yanıt önerisinde bulunabilir veya e-postaları erteleyecek veya yayınlamayı planlayıp takip edebilecek araçları da içerebilir.

Artı olarak, Outlook Postasını web üzerindeki e-posta merkeziniz olarak kullanabilirsiniz: IMAP için tüm klasörler dahil olmak üzere diğer POP ve IMAP hesaplarınıza erişmenizi sağlar. İşlevleri eklentilerle oldukça çarpıcı bir şekilde genişletilebilir – örneğin, kategorileri sınıflandırmak veya e-postalamak veya mesaj metnini çevrimiçi kaydetmek için.

İlgili  En İyi Ücretsiz Email Servisleri - 2018

Outlook Mail incelemesinin tamamını okuyun.

Gmail

Gmail, Google’ın e-posta ve anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

Gmail otomatik olarak sekmeleri (otomatik olarak Diğerleri, Sosyal ve Promosyonlar) kullanarak kategorilere ayırır ve aynı zamanda yararlı filtreler olarak da ikiye katlanan güçlü arama araçlarıyla birlikte gelir. Spam filtresi gelişmiş durumdadır.

Gmail’in web arayüzü, iletileri sohbetlerinin yanında görmenizi sağlar ve başlamanıza yardımcı olmak için içeriğe uygun yanıt snippet’leriyle yanıtlama engelini aşmanıza yardımcı olur.

POP ve IMAP erişimi, e-postalarınıza herhangi bir e-posta programı veya cihazla erişmenizi sağlar. Tüm e-posta hesaplarına erişmek için tek bir merkez olarak kullanımı, tüm Gmail’in gücüne rağmen sınırlıdır.

Gmail okuduğunuz e-postaların yanında içeriğe dayalı reklamcılık yapar.

Gmail incelemesinin tamamını okuyun.

ProtonMail

ProtonMail

ProtonMail, yetenekli mobil uygulamalar ve eşit derecede güçlü bir web arayüzü kullanarak, yüksek güvenlikli ve anonim bir e-posta kullanmanızı sağlar.

Şifrelemeye odaklanarak, e-postalarınızı gözü kapalı emanet edebilirsiniz. Aynı zamanda POP veya IMAP kullanarak bunlar kolayca dışa aktarılamaz veya bunlara erişilemez.

Neyse ki, ProtonMail’in web ve uygulama arayüzleri, kendilerine sağlam e-posta üretkenliği sunar: klavye kısayollarını, zengin metin biçimlendirmesini ve yetenekli spam filtrelemesini kullanabilirsiniz. ProtonMail’in şifreleme becerisiyle, e-postaları otomatik olarak dolduracak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Daha güçlü e-posta filtreleri ve şablonlar veya metin parçacıkları, ProtonMail’i daha da üretken hale getirecektir. E-posta içeriğine bağlı birçok özellik, ProtonMail’in elbette ki her şey tarayıcıda veya uygulamada olması gerektiğinden dolayı biraz daha zorlayıcıdır – bu, e-postaların şifresi çözülmüş formunda yer aldığı tek yerdir.

ProtonMail incelemesinin tamamını okuyun.

AOL Mail / AIM Mail

AOL Mail / AIM Mail

AOL‘un ücretsiz web tabanlı e-posta servisi AOL Mail, sınırsız çevrimiçi depolama, mükemmel spam koruması ve kullanımı kolay bir web arayüzü ile öne çıkıyor. (Bunu 2017’de kapanan AOL Instant Messenger (AIM) ile karıştırmayın.)

İlgili  Outlook.com İncelemesi: Ücretsiz E-posta Servisi

Her şey oldukça basit bir şekilde işler ve basit olsa da, tasarımı ve size yaşatacağı deneyim gayet iyi.

Ne yazık ki, AOL Mail üretkenlikten yoksun. Web arayüzü, etiket içermez, örneğin akıllı klasör ve ileti dizisi özelliği yok. AOL Mail, bu IMAP (hem de POP) erişimi olan bazı eksiklikleri telafi eder.

AOL Mail / AIM Mail incelemesinin tamamını okuyun.

iCloud Mail

iCloud Mail

iCloud Mail, Apple’ın (iPhone veya Mac bilgisayar gibi bir Apple aygıtı kullanan herkes için) geniş depolama alanı, IMAP erişimi ve zarif bir şekilde çalışan bir web uygulaması olan ücretsiz bir e-posta servisidir.

icloud.com adresindeki bu arabirim, üretkenlik ve posta düzenlemek için etiketler veya başka daha gelişmiş araçlar sunmaz ve diğer e-posta hesaplarına da erişmeyi desteklemez. iCloud Mail’e POP erişimi de yapılamaz.

IMAP kullanarak, herhangi bir bilgisayar veya cihazdaki hemen her e-posta istemcisinde iCloud Mail kurabilirsiniz.

iCloud Mail incelemesinin tamamını okuyun.

Yahoo! Mail

Yahoo! Mail

Yahoo! Mail en saygıdeğer e-posta hizmetidir. Test edildiğinde, yararlı olduğu kanıtlanmış birçok şey bulabilirsiniz: örneğin, otomatik olarak dosyalara gönderilen e-postaları otomatik olarak kopyalamak için özel klasörler ve filtreler.

Yahoo! Posta, genel kullanıma açıktır, serbest biçimli etiketleme ve akıllı klasörler, e-posta şablonları veya önerilen yanıtlar gibi güzel eklemeleri mevcut.

Yahoo! Mail, organizasyon araçlarındaki eksiklikten dolayı, arama motorunun ekstra faydası vardır: sadece sonuçları kapsamlı ve hızlı bir şekilde döndürmekle kalmaz, aynı zamanda bunlar da yararlı bir şekilde gruplandırılır.

Yahoo! Mail incelemesinin tamamını okuyun.

Mail.com ve GMX Mail

Mail.com ve GMX Mail

Mail.com ve GMX Mail, spam ve virüslerin iyi filtrelendiği güvenilir e-posta hizmetleridir.

Sınırsız çevrimiçi depolama, arşivleme yapmanıza ve dosya tanımlamanıza olanak tanır (özel klasörler içinde, etiketler veya düzenleme için diğer araçlar bulunmuyor).

POP ve IMAP erişimi maalesef yalnızca ücretli bir eklenti olarak kullanılabilir.

Mail.com ve GMX Mail incelemesinin tamamını okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir