Yazılım

Microsoft Cortana ve To-Do Entegrasyonu, Windows Insider’lar için Teste Sunuluyor

Microsoft To-Do, çoklu entegrasyonlar ve özellik eklentileriyle son zamanlarda hızlı geliştiriliyordu ve duyduğumuz bir tanesi daha nihayet ortaya çıkıyor: Cortana.

Microsoft; “Cortana’yı Microsoft To-Do’da hatırlatıcılar ve listeler eklemek için kullanmasına izin veren özelliği test etmek için bazı Windows Insider kullanıcıları seçilmiştir. Böylece zamandan tasarruf edebilir, organize olabilir ve tüm hatırlatıcılarınızı ve listelerinizi tek bir yerde tutabilirsiniz.”

Microsoft Cortana ve To-Do Entegrasyonu, Windows Insider'lar için Teste Sunuluyor

Cortana’ya yönetilen bir yetenek olarak yapılacaklar eklendiğinde, hatırlatıcılar ve listeler için önceki bir to-do uygulaması olan Wunderlist ile özellik eklemeye uzun bir yol kat ediliyor. Wunderlist, bir süredir Cortana ve hatta Android için Microsoft Launcher ile çalıştı, ancak artık Microsoft’un asistanıyla entegrasyon sağlayarak her şey değişiyor.

Şu anki Insider testinin seviyesi kapalı ve sadece davet edilmek üzere Aralık ayı için genel bir yayının haberini aldık. Bu, herkesin daha geniş bir ölçekte elde edebilmesi için sadece birkaç haftası demektir.

İlgili  Microsoft, Teams'deki gizlilik ve güvenlik özelliklerini vurgulayarak Zoom'un önüne geçiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir