Dizi - Film

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’in Suçları için Fragman Yayınlandı!

16 Kasım’da sinemalarda çıkacak olan serinin ikinci filmi Fantastik Canavarlar: Grindelwald’in Suçları için yeni fragman yayınlandı.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’in Suçları için yeni fragman geldi. Warner Bros’un yeni bir fragmanı bugün bir çok şeyi gözler önüne seriyor.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’in Suçları – Nagini

En ilginç olan belirli bir ismin söylenmesidir: Nagini. Nagini, Lord Voldemort’un sadık yılanı olarak bilinir. Belki de bu, ustasının yanında sevgiyle sürülen yılan için bir başlangıç öyküsü olarak ilerleyebilir.

Grindelwald’ın Suçları, Warner Bros’ın Newt Scamander (Eddie Redmayne) ve Harry Potter öncesi bir dünyadaki maceralarını konu alan beş bölümlük serisinin planlanan ikinci bölümü. Scamander, sihirbazlık topluluğunu dünya çapında baskın bir toplum haline getirmeye çalışan karanlık bir büyücü olan Gellert Grindelwald (Johnny Depp) ile savaşmakla görevlendirilmiştir.

Genç bir Albus Dumbledore (Jude Law), Grindelwald’ın durduğundan emin olmak için Scamander’la yakın bir şekilde çalışmaktadır, çünkü Grindelwald, Nurmengard’da mahkum olarak, onunla aynı fikirde olmayan rakipleri kilitlemek için kurduğu bir hapishane olarak kalmıştır.

Harry Potter evreninde geçen Fantastik Canavarlar: Grindelwald’in Suçları için yayınlanan bu videoyu oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili  Ray Donovan 6. Sezon Videosu Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir