Dizi - Film

X-men: Dark Phoenix için İlk Fragman Yayınlandı

14 Şubat 2019’da sinemalarda çıkacak olan X-men: Dark Phoenix için ilk fragman yayınlandı!

Sophie Turner‘ın Jean Gray karakterini canlandırdığı X-men: Dark Phoenix filmi için bolca aksiyon ve gerilimin yer aldığı videoyu oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Dark Phoenix’in ilk fragmanı, 2016’nın Apocalypse’inin ertelenmiş devamı ve nihayet burada. Filmin çıkması bile dizinin hayranları için bir mucizeye benziyor.

Sophie Turner’ın (Game of Thrones) Jean Gray, gücüyle dünyayı ve galaksiyi tehdit eden güçlerinin sürekli artması filmin ana odak noktasıdır. Tanıdık oyuncular arasında Charles Xavier gibi James McAvoy (Atomic Blonde); Cyclops olarak Tye Sheridan (Ready Player One); Alexandra Shipp (Love, Simon) Fırtına olarak; Magneto olarak Michael Fassbender (Alien: Covenant); Mystique olarak Jennifer Lawrence (Red Sparrow); Beast olarak Nicholas Hoult (Mad Max: Fury Road); Quicksilver gibi Evan Peters (American Horror Story); Nightcrawler olarak Kodi Smit-McPhee (ParaNorman); ve Jessica Chastain (Zero Dark Thirty) Smith.

Resmi özeti aşağıdadır:

Dark Phoenix’te X-Men, en güçlü düşmanıyla karşı karşıya: Jean Gray. Uzayda bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli bir kozmik güç tarafından vurulduğunda neredeyse ölüyordu. Eve döndüğünde, bu güç onu sadece son derece güçlü değil aynı zamanda daha istikrarsız hale getirir. Onun içindeki bu varlık ile güreşen Jean, yetkilerini ne anlayacağı, ne de içerebileceği şekillerde ortaya çıkarır. Jean kontrolden çıkarak en çok sevdiği şeyleri incitiyor, aileyi parçalıyor. Şimdi, bu ailenin parçalanmasıyla, tekrar bir araya gelmenin yolunu bulmalılar – sadece Jean’in ruhunu kurtarmak için değil, aynı zamanda bu gezegeni silahlandırmak ve galaksiyi yönetmek isteyen uzaylılardan kurtarmak için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir