İnternet

Chrome için Üç Harika VPN Uzantısı

Herkes bir VPN satın almak için para biriktiremez ve bu yüzden ücretsiz VPN yazılımı kullanılabilir. En iyileri olmayabilirler, ancak temel görevler için, işi başarmaktan daha fazlasıdır ve bu harika.

Google Chrome için VPN Uzantıları

Unlimited Free VPN Hola for Chrome

Chrome için Üç Harika VPN Uzantısı

Hola’nın Chrome için en popüler ücretsiz VPN uzantısı olduğu biliniyor. Beş yıldan fazla bir süredir etrafımızda olmuştur.

Muhtemelen bu VPN hizmetinin en önemli özelliği reklamsız olmasıdır, bu yüzden pop-up reklamlar ya da favori web sitelerinizi gezerken veya Netflix’i izlerken başkaları tarafından rahatsız edilmeyeceksiniz.

Ne yazık ki, Hola’nın ne kadar güvenli olduğuna dair hiçbir fikrimiz yok, bu yüzden kredi kartınızı asla kullanmamanızı ya da kullanırken önemli detayları ortaya çıkarmamanızı öneririz. Hola’yı buradan Chrome Web Mağazası’ndan indirin

uVPN for Chrome

Chrome için Üç Harika VPN Uzantısı

Ücretsiz ve güvenli bir VPN arıyorsanız, uVPN bugün Google Chrome için mevcut en iyi seçeneklerden biridir. Geliştiriciler, hizmetlerinin “Chrome web mağazasında en güvenli Proxy yardımcı programı” olduğunu iddia ediyor. Bunun ne kadar doğru olduğundan emin değiliz, ancak bunun için sözlerine güveniyoruz.

Şirket, dünya çapında birçok sunucu ağına sahip olduğunu söylüyor. Bu nedenle güvenilir olmalı.

uVPN almak için, kurulumdan sonra simgeye tıklayın, ardından sunucunuzun konumunu seçin. Bundan sonra açmak için gri güç düğmesine tıklayın. Düğme, hizmetin açık ve çalışır durumda olduğunu göstermek için yeşile dönmelidir.

Chrome Web Mağazası’ndan uVPN’yi buradan indirin.

iNinja VPN for Chrome

Chrome için Üç Harika VPN Uzantısı

Son olarak, iNinja VPN for Chrome uzantısıyla ilgili konuşmak istiyoruz. Bu yeni seçeneklerden biridir, bu nedenle şimdilik çok daha fazla kullanıcı olmadığı için diğerlerinden daha hızlı olmalı. Şirket, hizmetinin anti-engelleme teknolojisiyle geldiğini söylüyor.

Bu servisi kullanmak oldukça kolaydır. Sadece yükleyin, ardından üstteki simgeye tıklayın. Sunucu konumunuzu seçme ve VPN’yi açma seçeneği size bağlıdır.

İlgili  Chrome 69 ile Sitelerde ki "Güvenli" Yazısı Kalkıyor

iNinja’yı buradan Chrome Web Mağazası’ndan indirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir