Connect with us

Arama yapın

Microsoft Office

OneDrive İş, dosya yükleme boyutunu 100 GB’a çıkarıyor

OneDrive
OneDrive

Microsoft, OneDrive İş için yüklenen dosyaların maksimum boyutunu 15 GB’dan 100 GB’a çıkardı.

Değişiklik dün Microsoft 365 yönetim merkezinde duyuruldu ve hem OneDrive İş hem de SharePoint Online için geçerli durumda.

Bu yeni dosya boyutu sınırı ilk kez Ignite 2019’da bahsedilmişti ve şu anda tüm kullanıcılara sunulmuş durumda. Microsoft, çok büyük dosyaları yüklemek için hem OneDrive hem de OneDrive İş’i destekleyen OneDrive Masaüstü istemcisini kullanmanızı öneriyor. Ek bilgi için Microsoft’un destek belgesini kontrol edebilirsiniz.

Microsoft genellikle yöneticilerin kullanıcı başına 5 TB’a kadar yükselebileceği ancak varsayılanda kullanıcı başına 1 TB depolama alanı sağlıyor. Covid-19 pandemisinin başladığından bu yana evden çalışan sayısı arttığından, Microsoft’un OneDrive İş’i biraz daha esnek hale getirmesi iyi.

İlgili  OneDrive Dosya Paylaşmanın En İyi 5 Yolu

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir.

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz.

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır.

Cloud

Zoom ekran paylaşımı ile görüşme sırasında masaüstünüzü tüm katılımcılarla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.