Oyun

Darksiders III Son Fragmanı, Fury ve Onun Atı Arasındaki Bağa Odaklanıyor

Darksiders III, birkaç ay önce duyuruldu ve o zamandan beri hakkında fazla bir şey duymadık. 

Tek bildiğimiz, yeni bir kahramana odaklanıp mevcut oyunların hikayesini devam ettirmesiydi. Ancak çıkış tarihi yaklaştıkça, daha fazla bilgi yüzeye çıkıyor.

Bugün, yayıncı THQ Nordic, oyunun görsellerine daha iyi bakabileceğimiz Fury’nin Rampage adlı atını gösterdi. Çiftin güçlü bir bağı var gibi görünüyor ve Darksiders III’in planında ilginç bir rol oynayacak. Bunun yanı sıra, video çöller ve keskin uçurumlar gibi farklı yerleri sergiliyor. Video, söyleyebildiğimiz kadar çok görsel çeşitliliğe sahip.

Darksiders III’de oyuncular kıyamet sonrası bir Dünya’ya geri dönüyor. Oyun, Yedi Ölümcül Günahın peşine düşmek için yaptığı arayışta Fury rolünü üstlendiğiniz bir maceradır. Fury, Kıyametin Dört Atlısı’nın en tahmin edilemez ve esrarengiz halidir. Artık Dünya’yı tahrip eden güçlere dengeyi getirme konusunda birçok kişinin başarısız olduğu yerde başarılı olmak zorunda.

Darksiders III, 27 Kasım’da sizlerle olacak. Oyunu Microsoft Store üzerinden ön sipariş ile 145 TL’ye alabilirsiniz. Oyunda Xbox One X geliştirmeleri bulunuyor. Eğer özel sürümleri satın alırsanız, oyuna 24 saat erken erişim sağlarsınız.

İlgili  Darksiders III Erken Erişim Xbox One'da Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir