Oyun

Red Dead Online Beta Nasıl Oynanır?

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin çok oyunculu uzantısı olan Red Dead Online için Beta’yı bu hafta başlatacak.

Büyük beğeni toplayan tek kişilik modu ve Grand Theft Auto V’in devam eden başarısının ardından umutlar batı dünyası için yüksek. Red Dead Online’a en kısa zamanda nasıl erişeceğimizi anlatıyoruz.

Red Dead Online Beta Özellikleri

Red Dead Online Beta Nasıl Oynanır?

Red Dead Redemption 2’nin 26 Ekim’deki çıkışına rağmen, oyunun çevrimiçi modu beta durumunda gecikmeli lansman için yolda. Sınırlı özellikler, çeşitli hatalar ve bağlantı kopma şansı ile oyunun çok oyunculu teklifleri bekleyin.

Önceki çok oyunculu çalışmalarında olduğu gibi, Red Dead Online’ın da mevcut açık dünyayı kucaklayan sayısız çok oyunculu etkinliğe ev sahipliği yapması bekleniyor. Co-op misyonları, PvP modları ve isteğe bağlı olaylar, sakin balık avından toplu katliamlara kadar değişebilir.

Red Dead Online Çıkış Tarihi ve Başlangıç Zamanı

Red Dead Online Beta Nasıl Oynanır?

Red Dead Online, Kasım ayı sonlarında dört gün boyunca kademeli olarak kullanıma sunulacak. Grand Theft Auto Online lansmanından rahatsız olan konular göz önüne alındığında, bu çoklu aşamalar Rockstar’ın sunucuları ölçeklendirmesini talep etmesine izin vermez. Red Dead Online için ilk çıkış tarihi 27 Kasım iken, birçok oyuncu 30 Kasım’a kadar oynamak için beklemek zorunda kalacak. Sunucular ilk önce 8:30 AM ET/ 5: 30 AM PT / 1: 30PM UK saatinde yayınlanacak.

Red Dead Online Nasıl Oynanır?

Red Dead Online, Red Dead Redemption 2’nin ücretsiz bir uzantısıdır, bu yüzden oynamak için oyunun Xbox One veya PlayStation 4 kopyasına sahip olmanız gerekir. Çok oyunculu mod için gerekli indirmeler için konsolunuza aktarılacak otomatik güncellemeyi bekleyin. Mevcut olduktan sonra, ekranının sağ üst köşesinde çevrimiçi oynama seçeneği görüntülenecektir.

Ancak, tüm Red Dead Redemption 2 oyuncuları aynı anda oynayamaz. Satın aldığınız oyunun hangi sürümüne ve ne zaman oynadığına bağlı olarak, lansman tarihleri önümüzdeki günlerde değişecektir.

  • 27 Kasım: Red Dead Online, Ultimate Edition sahiplerine açık.
  • 28 Kasım: Red Dead Online, 26 Ekim’de oynayanlara açılıyor.
  • 29 Kasım: Red Dead Online, 29 Ekim’den önce oynayanlara açılıyor.
  • 30 Kasım: Red Dead Online herkese açık.
İlgili  Red Dead Redemption 2 için Oynanış Videosu Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir