Oyun

Assassin’s Creed Odyssey için Legacy of the First Blade DLC’si Önümüzdeki Hafta Geliyor

Bugün Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey’in Legacy of the First Blade adlı ilk çıkış sonrası DLC’nin yeni bölümlerinin yayınlanma tarihlerini açıkladı. “Hunted” başlıklı ilk bölüm, tüm mevcut platformlarda 4 Aralık 2018’de piyasaya sürülecek.

Yayıncıya göre, Hunted ve aşağıdaki iki bölüm boyunca, oyuncular Assassin’s Hidden Blade’i ilk kullanan efsane Darius’la karşılaşmak için büyük Yunan Odyssey’lerine devam edecekler.

Hikaye ilerledikçe, oyuncular yeni karakterlerle ve yeni savaşçılarla tanışırken, yeni düşmanlarla savaşıp, Assassin’s Creed evreniyle ilgili görülmemiş keşifleri ortaya çıkararak Darius’un arkadaş mı yoksa düşman mı olduğunu keşfedecekler.

Hunted, 4 Aralık’ta yayınladıktan sonra, ikinci bölüm, Shadow Heritage ve üçüncü bölüm olan Bloodline, ilk hikayesini 2019’un başlarında tamamlayacak. Ubisoft, First Blade Legacy’nin daha da ilerlemek isteyen oyuncular için sadece bir başlangıç olduğunu ekledi.

Assassin’s Creed Odyssey, Assassin’s Creed Origins kadar büyük olmayabilirken, çok eğlenceli ve büyük bir dünyada gerçekleşiyor.

Detaylı bilgiyi Assassin’s Creed Odyssey sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İlgili  Microsoft'un "Project Scarlett" Xbox Konsolu 2020'de Geliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir