Oyun

Just Cause 4 Çıkışından Önce Live-Action Videosu Yayınlandı

Just Cause serisi, yolunuzdaki her şeyi yok etmenin etrafında dönen üst düzey üçüncü şahıs aksiyon oyunlarından oluşmaktadır. Oyun en iyi hikayelere sahip olmasa da, oynamak çok eğlenceli çünkü amaç sürekli olarak binaları ve araçları havaya uçurmak. 

Bugün Square Enix, oyundaki yıkıma odaklanan yeni bir video çıkardı. Açıklamada, “En son aşağılayıcı yenilgiden sonra, yaralı bir Kara El askerinin liderlerine, Gabriela Morales’e, sadece bir adam tarafından nasıl dövüldüklerini açıklamaya çalışıyorlar: Kaos Ordusu lideri Rico Rodriguez. ”

Video oldukça komik ve oyunun özünü yakalıyor. Hikaye o kadar iyi olmasa da, Just Cause 4’ün teknik emelleri dikkat çekici.

Just Cause 4, 5 Aralık’ta çıkışını gerçekleştirecektir. Dijital Deluxe Edition veya Gold Edition’ı alanlar oyunu bir gün erken oynayabilirler. Günümüzde birçok “AAA” oyununda olduğu gibi, Just Cause 4 Xbox One X için geliştirilecek, ancak sistem üzerinde 4K çözünürlükte çalışıp çalışmadığı belirsiz.

İlgili  Önümüzdeki Hafta Piyasaya Çıkacak En Çok Beklenen Xbox One Oyunları: Just Cause 4, Thronebreaker, Gods ve Daha Fazlası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir