Oyun

Red Dead Online Beta Bugün Başlıyor

Bugün Rockstar Games, Red Dead Online’ın halka açılacağını duyurdu. Red Dead Online, Red Dead Redemption 2’nin devasa açık dünyasının zemini ile bağlantılı bağlantılı çevrimiçi bir deneyimdir.

Stüdyoya göre, bu yeni versiyon Red Dead Redemption’da bulunan klasik çok oyunculu deneyimin bir evrimi olacak.

Variety tarafından yayınlanan bir rapora göre, Red Dead Online, 27 Kasım 2018’de Ultimate Edition sahipleri için piyasaya sürülecek. Başlangıç zamanlarını gösteren bir alıntıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2’nin online bölümü için beta, bu hafta, bu oyuna Salı günü erişen Ultimate Edition’ı satın alanlarla birlikte başlıyor. Oyuna sahip olanlar için ücretsiz olan beta, önce 8:30 ET’de başlıyor Red Dead Online’ın başlangıcı olacak şekilde devam ediyor. 

Bu ilerlemenin modun son yapısı üzerinde gerçekleşeceğini görmek harika. Umarım açık beta, hatalara ve diğer sorunlara sahip olacağından, Rockstar yakında uygun bir açılış tarihi duyurur.

Red Dead Redemption 2, Arthur Morgan ve Van der Linde çetesinin mücadelesine odaklanıyor. Federal ajanlar ve ulustaki en iyi ödül avcıları, kitlesel olarak, çetenin hayatta kalmak için Amerika’nın engebeli yüreğindeki yollarında çalmalı ve savaşmalıdırlar. Derinleşen iç bölünmeler onları parçalara ayırmakla tehdit ettikleri için, Arthur kendi idealleri ya da onu yaratan çete bağlılığı arasında bir seçim yapmalıdır.

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018’de Xbox One ve PlayStation 4 sistemlerinde çıktı. Oyun Xbox One X’te 4K çözünürlükte çalışmaktadır.

İlgili  Red Dead Redemption 2 Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir