Oyun

Önümüzdeki Hafta Piyasaya Çıkacak En Çok Beklenen Xbox One Oyunları: Darksiders III, Asterix & Obelix XXL2 ve Daha Fazlası

Her hafta Xbox One’da çok sayıda oyun oynanıyor, ama hangileri gerçekten öne çıkıyor? Gelecek hafta Microsoft’un platformlarında çıkışını gerçekleştirecek en büyük ve en çok beklenen oyunlardan bazıları.

Gelecek hafta Xbox One’da iki yeni “AAA” sürümümüz var, ancak burada hala birkaç sürpriz var. Özellikle, Darksiders III nihayet konsola başlıyor ve Asterix & Obelix XXL2 ilginç bir şekilde sunuyor. Bunu akılda tutarak, işte önümüzdeki hafta 26 Kasım ile 30 Kasım 2018 arasında çıkacak en büyük oyunlar.

Darksiders III

Darksiders III’de oyuncular kıyamet sonrası bir Dünya’ya geri dönüyor. Oyun, Yedi Ölümcül Günahın peşine düşmek için yaptığı arayışta Fury rolünü üstlendiğiniz bir maceradır. Fury, Kıyametin Dört Atlısı’nın en tahmin edilemez ve esrarengiz halidir. Artık Dünya’yı tahrip eden güçlere dengeyi getirme konusunda birçok kişinin başarısız olduğu yerde başarılı olmak zorunda.

Darksiders III, 27 Kasım’da sizlerle olacak. Oyunu Microsoft Store üzerinden ön sipariş ile 145 TL’ye alabilirsiniz. Oyunda Xbox One X geliştirmeleri bulunuyor. Eğer özel sürümleri satın alırsanız, oyuna 24 saat erken erişim sağlarsınız.

Asterix & Obelix XXL2

Asterix, dünya çapında inanılmaz derecede popüler olan ünlü bir Fransız çizgi roman serisidir. Nintendo GameCube gibi platformlarda çok sayıda Asterix oyunu olsa da, yıllardır modern bir sürüm sergilenmedi. Neyse ki, Asterix & Obelix XXL2 Xbox One ve diğer platformlar için Remastered oluyor. Daha da iyisi, 2019’da bir Asterix & Obelix XXL3 geliyor.

Asterix & Obelix XXL2 29 Kasım’da 29.99 dolar fiyat etiketiyle çıkış yapacak.

Ride 3

Ride 3, Milestone’dan başka bir motosiklet oyunu. Birkaç hafta önce çıkması gerekiyormuş gibi görünüyor, ancak belirli bölgelerde geri çekildi. Oyun tüm dünyada otuz farklı pistte yarışmanızı ve 230’dan fazla motorsikletin hızını test etmenizi sağlıyor. Yeni özellikler, ince ayarlanmış kariyer modunu ve en ünlü üreticilerin en iyi motorsikletlerini içeriyor.

İlgili  Microsoft, son güncellemede Cortana'yı Xbox One'dan kaldırıyor

Ride 3, 30 Kasım’da 250 TL fiyat etiketiyle çıkışını gerçekleştirecek. Oyunda Xbox One X geliştirmeleri bulunuyor.

Axis Football 2018, First Tree, Floor Kids, GoatPunks, Horizon Chase Turbo, My Little Riding Champion ve Rival Megagun gibi diğer oyunlar da önümüzdeki hafta yayınlanacak.

Yakında lanse edilen en büyük oyunlar bunlar ve birçoğu kesinlikle heyecan verici deneyim gibi görünüyor. Darksiders III ve Asterix & Obelix XXL2’yi oynadığınızdan emin olun çünkü bunlar, en benzersiz oyunlar gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir