Connect with us

Arama yapın

Windows

Amazon Prime Video uygulaması Windows 10’a geldi

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video

Amazon, Windows 10 için Amazon Prime Video uygulamasını Microsoft Store’da kullanıma sundu.

Bilgisayarda Amazon Prime Video’dan film ve dizi izlenebilmesine rağmen, şimdiye kadar Windows 10 kullanıcıları için resmi bir uygulama olmadığı için yalnızca web tarayıcısını kullanılarak içerklere ulaşılabiliniyordur. Bununla birlikte, Amazon en sonunda Prime Video hizmeti için Windows 10 uygulaması (Aggiornamenti Lumia aracılığıyla) kullanıma sunuyor.

Yeni Amazon Prime Video uygulaması, Evrensel Windows Platformu (UWP) uygulamasıdır, yani Windows 10 çalıştıran herhangi bir cihazda ve Xbox gibi diğer platformlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Uygulama, akış hizmetinin web sürümüne benzer, ancak filmlerde ve dizilerde gezinmek için solda yatay bir menü görebileceksiniz. Ayrıca mağazaya, kanallara, kategorilere erişebilir ve hatta çevrimdışı izleme için video indirme desteği sunan bir indirme bölümü bile vardır.

Prime Video uygulamasını Microsoft Store‘dan indirebilirsiniz, ancak henüz resmi olarak açıklanmadığı için oturum açmaya çalışırken bir hata alabilirsiniz.

İlgili  Windows 10'da Microsoft Store Problemlerini Düzeltmek

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir.

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz.

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır.

Cloud

Zoom ekran paylaşımı ile görüşme sırasında masaüstünüzü tüm katılımcılarla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.