Connect with us

Arama yapın

Oyun

Zelda benzeri Decay of Logos 30 Ağustos’ta Xbox One ve PC için çıkıyor

Decay of Logos

Geçen yıl Rising Star Games, Decay of Logos isimli Zelda benzeri bir oyun açıklamışlardı. Geliştiriciye göre Decay of Logos krallar, şövalyeler, sihirbazlar, antik türler ve diğer efsanevi yaratıklarla bir arada yaşayacağınız bir fantastik dünyada geçiyor.

Savaşan bir kralın yönettiği eski bir krallıktan geçiyorsunuz ve sevdiklerinizin intikamını almak zorundasınız. Köyünüz yağmalandıktan sonra, büyülü bir geyik tarafından kurtarılıp yeni bir göreve başlıyorsunuz.

Decay of Logos, birçok oyuncuyu büyüleyen The Legend of Zelda: Breath of the Wild’a benziyor. Videodan görüldüğü gibi, oyun aksiyon odaklı mücadele yerine taktik odaklı üçüncü şahıs rol yapma oyunu. Tıpkı The Last Guardian gibi, oyun gizemli bir elk ile bağ kurma etrafında ilerlemektedir.

Bugün Rising Star, Decay of Logos oyununun 30 Ağustos’ta Xbox One ve PC’ye geleceğini duyurdu.

Oyun için henüz fiyat açıklanmadı. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilişirsiniz.

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Windows

Microsoft Windows 7, şimdiye kadar yayınlanan Windows işletim sistemlerinin en başarılı sürümlerinden biridir.

Cloud

Zoom’da toplantı oluşturma ile arkadaşlarınızla veya iş toplantılarınız için evden çalışırken görüntülü görüşmeler başlatabilirsiniz.

Yazılım

Popüler internet tarayıcılarından biri olan Mozilla Firefox artık Windows 10 bilgisayarınızda PDF görüntülemek için yerleşik bir okuyucuya sahip.

Ne Nedir?

PPTX nedir diye soracak olursanız; .PPTX uzantısına sahip olan bu dosya, Microsoft PowerPoint tarafından oluşturulan Microsoft PowerPoint Open XML (PPTX) dosyasıdır.