Teknoloji

YouTube Artık Nintendo Switch için Kullanılabilir

Switch, görünüşte bir Wi-Fi tablet, taşınabilir bir oyun konsolu, akıllı telefon tarzı uygulamalar için mükemmel bir platform gibi görünüyor. Ancak garip bir şekilde Hulu, şimdiye kadar Switch’in tek büyük video servisi oldu. Bugün, YouTube savaşa katılıyor.

YouTube Artık Nintendo Switch için Kullanılabilir

Google resmi bir YouTube uygulaması yayınladı ve şu anda Nintendo eShop’ta mevcut. Doğrudan Switch üzerinden indirebilir veya çevrimiçi oturum açıp cihazınıza gönderebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve kurduktan sonra herhangi bir oyun gibi Switch ana ekranınıza gelecektir.

Temel olarak, herhangi bir YouTube uygulaması ile aynıdır, ancak Switch’in zayıf ekran klavyesi ve düğme odaklı kontrolleri aslında bir iş parçacığı haline getiriyor. YouTube videolarını TV’nizde kullanmanın bir yolunu arıyorsanız, Chromecast veya benzeri bir cihaz çok daha hızlı ve daha kolaydır.

Ancak, Nintendo Switch’inizde ve oyununuzda hızlı bir şekilde izlenebilmek için yeterince iyi çalışıyor. Ve Switch artık diğer konsollar gibi evdeki medya merkezi görevlerini ele almak için bir adım daha yakın. Şimdi, Netflix’e ne dersiniz?

İlgili  Youtube video indirme uygulaması GitHub'dan kaldırıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir