Windows

Microsoft Whiteboard for EDU Önizlemesi Windows 10 için Sunuldu

Microsoft geçen hafta, Whiteboard for EDU önizleme sürümünün son aşamalarına gelindiğini ve artık test etmeye başlama zamanının geldiğini belirtmişti.

Öğrenciler ve öğretmenler artık Windows 10’daki serbest biçimli mürekkeplendirme uygulamasını, sınıf için oluşturulan birkaç ek özellik sayesinde önizlemede deneyebilir.

Çoğunlukla, EDU önizleme için Whitebaord standart uygulama gibi çalışması, öğrencilere ve öğretmenlere birlikte çalışmak ve beyin fırtınası yapmak için bir yer veriyor. Bununla birlikte, standart Beyaz Tahta tecrübesinin en üstünde Microsoft, OneNote Sınıf Not Defterleri’ne, her kart için yeni arka plan renklerine, yazı ve grafik için farklı çizgi stillerine verme seçeneği gibi yeni özellikler ekledi.

Whiteboard for EDU, mürekkeplemenizi daha okunaklı hale getirmek için el yazısı tanıma özelliğini de ekliyor. Ayrıca, kalemle çizdiğiniz resimlerin ve notların resmini çekebilir ve dijital mürekkebe dönüştürebilir.

Analog bir beyaz tahtanın büyülü sadeliğine etkileşimli ve işbirlikçi teknolojiyi ekleyerek, Microsoft Whiteboard for EDU, tüm sınıfa katılma, fikir üretme ve yaratma için yeni bir alan sağlar. Öğretmenler ve öğrenciler, derslerde, projelerde bir araya gelen bu sınırsız tuval üzerinde fikir üretip beyin fırtınası yapabilirler.

Whiteboard for EDU, şimdi Windows 10’daki önizlemede kontrol edilebilir. Sadece Whiteboard uygulamasını indirin, Office 365 for Education hesabınızla oturum açın ve ayarlar menüsünden “Education Preview” açın.

Microsoft Store’a Gidin.

İlgili  Windows 10'da Oyun Modu nasıl etkinleştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir