Xbox

Microsoft, 7 Mayıs’ta Xbox Series X oyunlarını tanıtacak

Xbox Series X için oynanış demoları gösterimi 7 Mayıs’ta saat 18:00 TSİ’de Inside Xbox‘ta yayınlanacak.

Microsoft, yeni konsolun ve özelliklerin yapabileceklerini göstermek için 7 Mayıs’taki özel bir Inside Xbox gösterimi sırasında bazı Xbox Series X oyunlarını tanıtmaya hazırlanıyor.

Gösterim, global geliştirici ortaklarından Series X için tasarlanan yeni nesil oyunların oynanış videolarını içerecek. Bununla birlikte, E3 etkinliğinin gerçekleşmesi gereken zamanda olduğu için, çıkacak olan Xbox Game Studios oyunlarının demolarının gösterilmesi bekleniyor.

Xbox Series X oyunlarına ilk bakış, 7 Mayıs’ta Türkiye saati ile 18:00’de Inside Xbox’ta prömiyer olacak. Gösterimi YouTube, Mixer, Twitch, Twitter ve Facebook‘ta izleyebilirsiniz.

Aslında bu, 2020 takvimi için planlanan diğer birçok etkinliğin ilki. Salgın nedeniyle bu yıl E3 gerçekleşmeyeceğinden Microsoft, Xbox 20/2 olarak bilinen aylık Inside Xbox gösterimlerini düzenleyeceğini duyurmuştu.

Buna ek olarak, Microsoft Series X konsolunun 2020 sürümü için gecikme olmadığını belirtiyor. Ayrıca, Microsoft Flight Simulator, Halo Infinite, Minecraft Dungeons ve Wasteland 3 gibi oyunlar konsol hazır olur olmaz Xbox Game Pass aracılığıyla satışa sunulacak.

İlgili  Microsoft, MS Teams ve Skype etkileşimlerini geliştirecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir