Android

Telefonunuz Uygulaması ile Android Bildirimlerinizi Bilgisayardan Yönetebilirsiniz

Windows Insiders tarafından aylarca test edildikten sonra, Microsoft’un Telefonunuz uygulaması artık Android telefonunuzdan gelen bildirimleri gösterebilir.

Bu özellik şimdi tüm Telefonunuz kullanıcılarınıza geniş bir şekilde yayılıyor ve telefonunuzu masanızda sürekli elinizde tutmamanıza ve Windows’taki bildirimlerden kullanmanıza olanak tanıyor.

Normalde telefonunuza gelen tüm bildirimler, Windows 10‘daki Telefonunuz uygulamasının “Bildirimler” bölümüne de gelecektir. Bildirimin Twitter’dan mı, Facebook’tan, Messenger’dan mı yoksa başka bir uygulamadan mı olduğu, bilgisayarınızdan reddedilirse ayrıca telefonunuzda reddedilir ve bunun tersi de geçerlidir.

Uygulamanın bu yeni özelliğinin çalışması için, Windows 10’un 1803 güncellemesini veya sonraki sürümünü kullandığınızdan emin olun. Ayrıca Telefonunuz uygulamasının 1.19052.657.0 veya daha sonraki bir sürümünü de kullanmanız gerekmektedir. Program yönetiminden Vishnu Nath Twitter’da, özelliğin şu anda bilgisayarların yaklaşık yüzde 50’sine ulaştığını ancak bir hafta içinde herkese ulaşması gerektiğini belirtti.

Bildirimlerin henüz hızlı yanıtları desteklemediğini, ancak yakında gelmesi gerektiğini belirtelim. Kendinize bir şans vermek istiyorsanız, Android telefonunuzu Windows 10’da Telefonunuz uygulamasına bağlayarak başlayabilirsiniz.

Microsoft Store

İlgili  PXE: Media Test Failure, Check Cable Probleminin Çözümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir