Mobil

Adobe Photoshop Camera, iOS ve Android’de artık ücretsiz

Geçen yıl Kasım ayında Adobe, Photoshop Camera adlı yeni bir uygulama geliştirdiklerini duyurmuştu. Bu uygulama artık iOS ve Android için ücretsiz olmuş durumda.

Bu uygulama temelde, kullanıcıların her türlü rastgele ve ilginç fotoğraflar çekmesine izin veren çeşitli lensler ve filtrelerle birlikte gelen bir kamera uygulamasıdır.

Duyuru sonrasında uygulama, herkese açık bir önizleme olarak sunuldu. Ancak, önizlemeye kayıt olmayı kaçırmış olanlar için iyi haber, Adobe’nin o zamandan beri hem iOS hem de Android’deki kullanıcıların indirebileceği uygulamayı tam sürüm olarak yayınlamış olmasıdır. En iyi yanı da ücretsiz olması.

Photoshop’un adı nedeniyle fazla paraya mal olabileceğinden endişe duyan bazı insanlar olabileceğini düşünüyoruz, ancak durum öyle değil. Uygulama, kullanıcıların fotoğraf çekmek ve bazı küçük düzenlemeler yapmak için kullanabileceği çeşitli filtreler ve efektlerle birlikte geliyor.

İlgili  Adobe Photoshop Elements 2019, Windows 10 için Microsoft Mağazası'nda Yayınlandı

Şimdilik, Photoshop Camera diğer birçok uygulamanın zaten yaptıklarını yapan oldukça basit bir uygulama durumda. Kendine özgü filtreleri var, ancak mevcut uygulamalarda zaten çok sayıda seçenek olduğunda kullanıcıların indirmesini gerektirip gerektirmeyeceğinden emin değiliz. Ancak, ilgileniyorsanız App Store veya Google Play‘den indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir