Connect with us

Arama yapın

Windows

Güncelleme Yardımcısı ile Windows 10 2004 Sürümü Yüklemek

Windows 10 2004 Güncelleme Yardımcısı

Windows 10 2004 sürümü (Mayıs 2020 Güncellemesi) 27 Mayıs itibariyle kullanıma sunuldu, ancak bilgisayarınız Windows Update aracılığıyla güncelleştirmeyi almıyorsa, yeni sürümü Update Assistant (Güncelleme Yardımcısı) ile kolayca yükleyebilirsiniz.

Windows 10 Update Assistant, Microsoft’un bilinmeyen nedenlerle yeni güncellemeyi almadığı bilgisayarlar için hazırladığı bir araçtır. Araç, Media Creation Tool’a çok benzer bir şekilde çalışmaktadır.

Windows 10 2004 Sürümü Güncelleme Yardımcısı ile Yüklemek

Otomatik olarak Windows 10 2004 güncellemesinin size sunulmasını bekleyemiyorsanız, Microsoft indirme sayfasına gidebilir ve “Hemen Güncelleştirin” düğmesini tıklayarak bu programı indirebilirsiniz.

Ardından, aracı başlatmak için dosyayı çift tıklayın ve Şimdi Güncelle düğmesini tıklayın.

Windows 10 2004 Yükseltme

Windows 10 2004 Güncelleme Yardımcısı

Bilgisayarınız donanım ve yazılım kontrolünü geçerse, Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi indirme işlemi başlayacak ve ardından yüklemeyi başlatmak için Şimdi Yeniden Başlat düğmesini tıklayabileceksiniz. Bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve yeni sürüm otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenecektir.

İlgili  Windows 10 2004 Güncellemesi İndirilmeye Sunuldu!

Yorum yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Benzer Yazılar

Cloud

İnsanlar her zamankinden daha fazla, yüz yüze görüşmektense Zoom gibi web konferansı yazılımları ile yapılan sanal toplantıları kullanıyorlar.

Bilim

Bugün SpaceX, Uluslararası Uzay İstasyonu’na yanaşmak üzere bir roket fırlatacak. Ve bu durum şirket için her zamanki işlerden biri gibi görünse de, bu sefer...

Android

Android 11 için 3 Haziran’da yapılacak olan tanıtım etkinliği küresel salgın ve George Floyd’un ölümü nedeniyle ertelendi.

Google

Netflix Party Chrome eklentisi ile siz ve davet ettiğiniz arkadaşlarınızın uzaktan bir araya gelip Netflix’i izleyebilirsiniz.